Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

61e Konijnenveiling wederom een groot succes!

Afgelopen zaterdag was de sporthal weer omgetoverd tot een sfeervolle feestlocatie (en dit keer echt voor de laatste maal) waar om 20:00 uur begonnen werd met de trekking, door de Voorzitter, van de 50 winnende loten van de Konijnenveiling loterij. Hierna namen de zeer ervaren veilingmeesters het over pas rond de klok van 01:00 uur werd de voorlopige opbrengst van € 83.000,- bekend gemaakt.  Wederom dus weer een bijzonder geslaagde avond! Die uiteraard weer mogelijk is gemaakt door de tomeloze inzet van onze vrijwilligers. Langs deze weg  willen we alle vrijwilligers, met name die van Konijnenveiling en Sponsorcommissie, veilingmeesters, lotenverkopers, barmedewerkers, opruimploeg, etc  enorm bedanken voor jullie bijdrage aan deze geweldige avond en opbrengst! Uiteraard gaat onze dank ook uit naar alle kavel aanbrengers en kopers. 
 
Bestuur v.v. S.J.C.