Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Balsponsor SJC - FC Lisse: acc. kantoor v.d. Plas

Welkom bij Van der Plas Accountants uit Noordwijk

Sinds 1993 werkt Van der Plas Accountants in en rond de Rijn-, Duin- en Bollenstreek voor ondernemingen in diverse branches. Ons motto is ‘groot zijn door klein te blijven’. Ons kantoor is aangesloten bij het toonaangevende Novens Accountants. Dit is een samenwerkings-verband van meerdere accountantskantoren gevestigd in Noordwijk, Voorhout, Noordwijkerhout, Katwijk en Lisse.

Wij bieden onze relaties de kennis, kunde en betrouwbaarheid van een grote kantoor-organisatie en combineren dit met de persoonlijke betrokkenheid en slagvaardigheid van de lokaal opererende vestigingen, waarbij de mens achter de cijfers centraal staat.

Meer lezen over Van der Plas, klik hier voor onze website.