Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Balsponsor SJC - Jong FC Groningen

De balsponsor bij de wedstrijd SJC - Jong FC Groningen op zaterdag 13 oktober is Star Home Decor.

Star Home Decor is een sterspeler in de decoratieve sector. Onze belangrijkste klanten zijn retailers, warenhuizen, tuincentra en de DHZ-branche. We ontwikkelen al onze producten zelf en in onze seizoen gerelateerde collecties volgen we alle trends op de voet.

Naast ons reguliere assortiment hebben we een nieuw merk gelanceerd: Star Nature. Bij de exclusieve producten die onder dit merk worden aangeboden staan milieuvriendelijke, duurzame vervaardigingsmethoden en -materialen centraal.

Ga voor meer informatie naar www.star.nl