Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

De kollum van de MEEUW

 
                                

               Kollum van de Meeuw         

 

S.J.C 1 TROTSE KOPLOPER IN DE HOOFDKLASSE A

 
Ja trots dan ben ik zeker , hopelijk met mij ook vele andere S.J.C ERS .
Nadat S.J.C 1 zondag afreisden naar het hoge Noorden om daar op bezoek te gaan bij V.V Heerenveen ,naar  de ploeg die op de onderste plaats stond had ik toch wel wat twijfels of dat allemaal goed zal komen . Geen vertrouwen zal je zeggen MEEUW ???. Nee dat ook niet echt , maar ja in het verleden had S.J.C 1 altijd moeite met ploegen die onderaan stonden .
Onderschatting ik weet het niet , maar toch kwamen we vaak van een Koude Kermis thuis .(verleden jaar nog Dieze West ) S.J.C 1 arriveerden al zo rond 12.00 in het Heerenveense en waren daar de enigste via onze Supporter Willem van Zuilen te horen . De cantine moest nog open en de 7-10 supporters uit de bus konden daar aanschuiven  voor een lekker bakkie koffie  met friese kruidkoek . Ik was op het werk en hield alles via de teletekst goed in de gaten .De meeuw zal de meeuw niet zijn dat zelfs als ik er NIET bij ben de hartslag wat omhoog ging .Jezus dacht ik nog rustig Meeuw , maar ja dat is meeleven toch ?En ja hoor na zo,n20 minuten kwam de 1-0 van Heerenveen op de schermen .Het zal toch niet waar zijn ?Tegen mij collega zij ik ik ga even de containers legen en nadat ik terug kwam stond er via teletekst  en de twitter van S.J.C op de computer  de 1-1 van onze Dave op de schermen .Nou ja dacht ik dat ziet er al wat beter uit .
2e helft door werkzaamheden niet bij gehouden wat het stond , en ja hoor een lichte vreugde kwam bij mij ten boven toen ik opeens de 1-3 op de twitter zag staan dor onze Jor en onze Tom .
Ja die moet toch weer opnieuw in de knip zitten dacht ik en dat gebeurde dus ook .Nadat Jeroentje en Rikkie nog de 1-4 en 1-5 Erin schoten waren de 3 punten weer in de knip .Toen dan ook nog de eindstand van RKAVV tegen de andere koploper Achilles 29  op de borden kwam werd de Meeuw helemaal gelukkig .
S.J.C 1 KOPLOPER IN DE HOOFDKLASSE .
Zelfs de burgervader van NOORTUK twitterde nog dat hij trots was op ons aller S.J.C en naturlijk ook voor Ceesie,s ploeg Noortuk 1 die ook koploper zijn maar dan in de Zaterdag Hoofdklasse (Cees het is net als Sjakie jou van harte GEGUND VRIEND !!)Dan a.s zondag op de Lage weg dan komen onze vrienden van Silvolde 1 op bezoek .Vrienden zal je zeggen meeuw , ja ik heb goede herrineringen uit verleden jaar bij Silvolde .Leuke mensen en een onwijs gezellige club .Deze  leuke ploeg die momenteel met achilles aan het jagen is op ons S.J.C met allebei 3 punten achterstand .Dus een Ware KRAKER zondagmiddag om 14.00 uur op de Lage Weg .Ik nodig daarom ook iedere S.J.C,ER JONG EN OUD zondag uit om de ploeg van onze Sjaak en Rob te komen aanmoedigen om nog meer afstand te nemen van Silvolde .Ik wens bij deze dan ook alle spelers en Begeleiding staf veel Succes toe , maar kijk uit voor onderschatting tegen deze sterke fijsieke ploeg met heel veel lengte en dodelijk zijn met cornerballen maar dat weten we ook !!!!!Verleden jaar was er zowel uit en thuis een overwinning voor S.J.C .

Dan S.J.C 2 .
De mannen van Trainer Piet Alders hebben een moeilijke start kwa punten .Nadat verleden week zeker een punt gehaald moest worden tegen de koploper Quick 2 moest er nu aangetreden worden in Rotterdam tegen V.O.C 2 .Weer beloonde de spelers van S.J.C 2 zich in de eerste helft tegen deze sterke verdedeginde ploeg .Het stond bij hun als een huis wat ik gehoord hebt van enkele supporters .De 2e helft kwam de oud Prof voetballer Geert de Ouden in de ploeg bij V.O,C .Deze maakte duidelijk het verschil en S.J.C 2 kwam er NIET meer aan te pas .De wedstrijd eindigden dan ook met een 3-0 nederlaag .Het 2e heeft nu 1 punt uit 3 wedstrijden en dat moet en kan veel beter .Een goede jonge groep voetballers die zich zich zelf eens moeten gaan belonen om die ballen erin te schieten .A.s zondag vind ik ook dat dit nu echt iets moet gebeuren tegen  het Rotterdamse EXCELSIOR 20 die ook 1 punt hebben uit 3 wedstrijden moeten de 3 punten nu maar eens op de Lage weg blijven .Ik reken op jullie gasten !! Heel veel succes allemaal , aftrap om 11.30 op denk veld 5 .
 
Dan als laatste S.J.C 3 .
Debutant in de eerste klasse deed het tot nu toe best goed .4 punten uit 2 wedstrijden was een goed begin voor de gasten van trainer Ed van Klink .Zondag had ik de gelegenheid om die gasten eens een keer te gaan bekijken omdat ik later moest werken .Ze speelde tegen het 3e elftal van Concordia 3 uit delft .Deze hadden uit 2 wedstrijden nog 0 punten .In begin leek er geen vuiltje aan de lucht voor S.J.C 3 Gewoon de betere combinerende ploeg was S.J.C 3 Dit resulteerde dan ook in de 1-0 door een schitterende pegel van afstand van Danny de Mooy . S.j.c ging door en bijna was de 2-0 op de klokken door Jarret , maar spits Jan A  raakte de bal nog aan in buitenspel positie dus werd deze afgekeurd .Jammer want op dat moment verdiend .Daarna was het over met S.J.C 3 , er werd niet meer gecombineerd en Concordia kwam uit een schot uit de linkerhoek en een inschatting fout van keeper Tim zomaar op 1-1 .Na de rust moest het beter en kon ik nog een kwartiertje kijken voor het werk .Dar pakte S.J.C 3 weer het iniatief en werd het door een kluts bal van schoten op het doel van Concordia 2-1 voor S.J.C 3 .Nadat ik op weg naar werk de 2-2 erin zag gaan naast de van Berkelweg hoorde ik dat het zo ook is gebleven .Vooruit weer een punt en een goed begin van de competitie met 5 punten uit 3 wedstrijden .Zondag op weg naar STOMPWIJK 2 , een ploeg waar het 2e van S.J.C in de beker met 1-5 van won .Jongens een sterk fijsieke ploeg met veel kracht , maar als je blijft voetballen weet ik zeker dat het moet gaan lukken de punten mee te nemen naar de Lage weg .Succes mannen .Zo dat was het weer voor deze week .Allemaal veel voetbal plezier en hopelijk een mooie zondag in het verschiet met alle teams 3 maal winst !!!

M.V.G , THEO DE MEEUW .