Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

De week van de scheidsrechter

De week van de scheidsrechter was van 6 tot en met 14 oktober. Ook voetbalvereniging SJC stond zaterdag 13 oktober even stil bij dit sportbreed initiatief, waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal stond. Want het is niet de eenvoudigste vrijwilligerstaak en zonder onze scheidsrechters is het niet mogelijk om onze voetballers en hun supporters ieder weekend van voetbal te laten genieten.

En daarom wilde v.v. SJC deze zaterdag haar scheidsrechters volop in het zonnetje zetten door middel van een bloemetje (dank aan de familie Lamboo) en een attentie.

Op de foto: Storm van Roon (een van onze jongste scheidsrechters) en Aad Kromhout (onze oudste scheidsrechter)