Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Doelpuntenactie jeugd SJC

De jeugd van SJC kan in april niet alleen scoren voor de winst, maar ook voor de club. We doen namelijk mee aan de doelpuntenactie. Het idee: spelers kunnen ouders, familie en kennissen vragen om per doelpunt dat het team in de maand april maakt, een klein bedrag te doneren (een “duppie”, een “kwartje” of wat dan ook). De meeste ouders hebben al een mail gehad waarin staat hoe het werkt. Daarin staat onder andere dat de spelers en speelster in de maand maart 'sponsoren' kunnen werven. Dus heeft u een kind, kleinkind, neefje, nichtje of 'vriendje' die voetbalt bij SJC, vraag dan eens naar deze doelpuntenactie! 

Hoe het precies werkt kunt u zien in dit filmpje. 

Het geld dat we ophalen zullen we 100% opmaken aan de jeugd – de uitjes, ballenhok, trainingsmateriaal, etc. Wij zullen zorgen dat de opbrengsten en uitgaven duidelijk op de website worden gecommuniceerd. En misschien nog wel belangrijker: hopelijk zien we u ook een keer langs de lijn om te kijken hoe uw sponsorploeg het doet! Tot snel!