Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Eerste wintertoernooi groot succes!

Het eerste wintertoernooi als vervanging van het jaarlijkse kerstmixtoernooi is een groot succes geworden. Ondanks de korte reactietijd waren er veel kinderen en ouders aanwezig bij dit nieuwe evenement. De kinderen hebben onderlinge partijtjes gevoetbald op veld 1 en konden daarnaast binnen spelen op de FIFA Playstations! 

De partijtjes werden in de vroege middag gespeeld tussen de JO09 & de JO08 en de JO10 & JO11. Mooi om te zien dat er goed werd samengespeeld en dat iedereen een mooie dag heeft beleefd. 

In de namiddag werd er een FIFA toernooi gespeeld en speelden de JO12 t/m de JO15 en de meiden van de JO13 onderling tegen elkaar. Ondanks het lengte en kracht verschil werd er door iedereen goed overgespeeld, zodat iedereen aan de bal kwam. Daarnaast kon iedereen genieten van gratis chocomelk met slagroom!

In de middag werd er voor de senioren een toernooi gespeeld 7 tegen 7. Met 1 uitvaller met hamstring problemen was dit ook geslaagd. 

Kortom een mooie editie en met de verbouwing in het vooruitzicht een mooi alternatief gebleken voor komend jaar!