Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Emotie bij SJC tegen FC Lisse

De emoties die bij sport zichtbaar worden zijn heel divers. Zonder emoties zou sport, en dus ook voetbal, maar een saaie bedoening zijn. Voor, tijdens en na de wedstrijd tegen FC Lisse bijvoorbeeld waren de emoties erg mooi. Om te zien, om te horen en voor velen om persoonlijk te ervaren. Zo zag ik mensen,die in het dagelijks leven als rustig en evenwichtig bekend staan, tijdens de wedstrijd in een kruitvat veranderen, waarbij na de ontploffing de diverse emoties zichtbaar werden. Er waren boze, kritische, blijde en soms ook wanhopige uitbarstingen. Ik ga ze niet allemaal de revue laten passeren. Zeker niet de negatieve. Maar er waren opvallend veel mooie. Er was de ontlading bij spelers, de technische staf maar vooral bij de supporters na het eerste doelpunt van Tom Duindam. Gewoonweg prachtig. Bij de 2etreffer even heftige, maar toch weer anders.
Persoonlijk vond ik de korte maar veelzeggende emotionele uiting van keeper Kevin prachtig. Dat fanatieke armpje na zijn winstbepalende redding in de slotminuten was voor mij zo veelzeggend  dat ik er van heb genoten Zoals ik ook de duidelijk zichtbare emotie van David Verweij  goed begrijp. En dan tot slot de ontlading van een nieuw groepje SJC-supporters.  De mannen van de A1 die vol emotie ‘hun Chris Hoogervorst’ toejuichten toen hij zijn debuut mocht maken in de hoofdmacht in een volgepakt SJC-stadion. Prachtig dat Sjaak Polak de emoties van vele SJC-ers op de juiste waarde  kan schatten en begeleiders, bestuurders en veel supporters die positieve emotie gunde. Zonder op de emoties van de technische staf te willen inspelen zou ik denken: ‘dat belooft wat voor de toekomst’.