Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Heerlijk vrijwilligersavondje is gekomen

Ruim 150 SJC vrijwilligers hebben zich opgegeven voor het heerlijk avondje op vrijdagavond 30 november. Wij van de organisatie hebben er zin in, om onze vrijwilligers te verrassen. Tenslotte hebben jullie het DIK verdiend. De inloop start om 18.30 uur en het einde van het feest is om 24.00 uur.

We hebben een leuk programma samengesteld, aan alles is gedacht, laat je verrassen, want Sinterklaas zou zomaar kunnen binnenvallen. Het blijft een surprise?Eerste lekker borrelen, een hapje eten gaat er ook altijd in, we hebben een toetje. Even je SJC geheugen opfrissen met het spel "petje op, petje af" iemand wint de voetbalcheque van Forza voetbalreizen t.w.v. €€500.00 voor 2 personen.

We gaan afsluiten met een klein feestje, DJ Hans van der Meer weet hoe dat moet en we gaan ook nog knallen met..........?

Wij hebben er zin in, wij hopen dat jullie er ook zin in hebben. Totziens op de vrij(dag)willigersavond!

Groet,

Barbara, Petra, Jeanette en Rob.