Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Kollum van de Meeuw + Koetshuis cup

 

          Kollum van de Meeuw              

)  

S.J.C WINT DE GOUDEN STUIVER IN BUSSUM .

Met het schrijven van de Kolom denk ik nu nog even terug aan afgelopen zondag met een lach op mijn gezicht. Zondag ging ik weer met veel goede moed mee in de volle spelersbus richting Bussum .
Want S.J.C 1 moest daar proberen zijn ongeslagen status te houden als koploper in de hoofdklasse a .
S.D.O stond op het programma en in de bus en daarvoor heb ik met de spelers gesproken over de kracht van deze tegenstander .
Het zou vandaag geen Makkie worden zij iedereen in de spelersgroep .Zo richting Bussum kwam er op eens in mijn hoofd , het spant in Bussum van het toen zeer bekende jeugd programma STUIF ES IN .
Patrick van de T.C   werd net als mij enthousiast over dit leuke programma .
Toen we Bussum na een uurtje inreden zagen wij dat het SPANT vlak achter het veld lag van onze tegenstander vandaag.
De meeuw kon het niet laten om te zeggen Jeetje kijk daar RIA Bremer staat ons op te wachten dit tot veel gelach in de bus .
Nadat de bus was geparkeerd kwam onze DAVE wat spelers tegen van S.D.O , deze hadden met hem gewerkt .
En meteen werd er gezegd wat zijn jullie vroeg en we vreten jullie vandaag op !!
De toon was dus gezet door S.D.O .
Nadat na het toch wel lange wachten werd het 14.00 en  kwamen de beide teams het grote veld met echt gras van S.D.O OP .
De nervositeit ging bij mij al wat opspelen .Heb ik altijd , reden ik weet het niet ?
S.D.O begon zeer sterk en overklaste S.J.C totaal het eerste kwartier en stond het zomaar 2-0 voor de gastheren !
Ted mijn assistent vandaag zij net als mij WAT IS DIT MEEUW ??
Op de bank liet Sjaak de trainer zich ook horen en liet binnen 20 minuten al drie mensen warm lopen .
Zou dan het scenario Noortuk 1 van zaterdag ook S.J.C overkomen n.l het eerste verlies ?
Ik moest er NIET aan denken maar dacht het toen  wel .
Na 25 minuten kwam S.J.C terug in de wedstrijd een voorzet van JEROEN  werd door onze TOM de 2-1 binnen geschoten .
S.J.C leefde weer en de mannen gingen er weer in geloven .
S.j.c had de tegenstander nu in de tang en opnieuw TOM maakte met een prachtige OMHAAL de 2-2 op de klokken . Op BO  veranderde mijn stem weer in pure enthousiasme en geloofde ik weer in onze goede ploeg .De ruststand werd dan ook bereikt met deze stand .
Maar wat vele zich toch afvragen hoe het toch mogelijk is dat S.J.C vaak minder begint ?
Want eerlijk is eerlijk het had ook veel erger kunnen worden na de 2-0 voor S.D.O , maar keeper KEVIN hield ons  GELUKKIG in de wedstrijd .
Na een lekker bakkie in de gezellige kantine , begonnen we aan de 2e helft van deze leuke wedstrijd .
En wat voor 2e helft , S.J.C kwam heel goed uit de startblokken en zetten de tegenstander totaal vast .
Aanval na aanval op het doel van S.D.O maar geen GOALS !
Alles leek erop  dat de wedstrijd zou eindigen in een 2-2 eindstand al moet ik zeggen dat S.J.C de 2e helft de boven liggende partij was en eigenlijk recht had op de overwinning .
Dat deze dan ook nog tot stand kwam gebeurde dus zo 7-8 minuten voor tijd .
Rick kwam een scherpe voorzet en een eigen speler van S.D.O toucheerde de bal en de keeper werd totaal verrast en de bal verdween in de rechter onder hoek .
De Meeuw en Ted ontplopte want ik kwam net in de uitzending van BO.
Heb het na geluisterd en dacht die vent is gek , nee hoor dat is mijn stijl van presenteren en dat het dan in de laatste minuut ook nog 2-4 word nadat Tom een solo aan ging en de bal over de keeper wilde stifte was daar de razend snelle STEF die bij de 2e paal glijdend de 2-4 in de touwen joeg .
S.J.C WON WEER EN IS NU TOTAAL AL 10 WEDSTRIJDEN ONGESLAGEN !
Wie had dat verwacht in het begin van het seizoen . 
Eenmaal in de BOMVOLLE kantine gearriveerd hoorde we ook nog dat zowel de N.R 2 TOEN SILVOLDE EN N.R 3 ACHILLES punten hadden verloren en S.J.C bracht DAT  opnieuw op  6 en 8 punten voorsprong op deze concurrenten .
In de kantine werd het nog heel gezellig met wat kannetjes bier  en vertrokken we MET JIJ KRIJGT DIE LACH NIET VAN MIJN GEZICHT in de bus Richting Noordwijk naar ons eigen stulpje S.J.C .
Na afloop nog een gezellig chineessie gegeten bij de Familie de Bruin,waar Jans inmiddels ook was gearriveerd  om de dag af te sluiten in huize de meeuw , waar ik op het bankie droomde van de mooie , gezellige dag met S.J.C. Dank trainers en dank spelers  daarvoor !
A.S ZONDAG THUIS OM 14.00 UUR speelt S.J.C 1 voor de BEKER  thuis tegen 3e klasser zondag Full Speed 1.
Zeker niet van onderschatting uit gaan tegen deze tegenstander en gewoon laten zien waarom je bovenaan staat in de hoofdklasse is mijn advies !!!
Ik reken ook op jullie , heel veel succes zondag .

Dan S.J.C 2 
Op het S.J.C VELD en in de bus kregen we al gauw te horen dat S.J.C 2 binnen een kwartier al op een 2-0 achterstand stond bij H.B.S 2 .
Dat betekende niet veel goeds voor de rest van de wedstrijd .
Maar S.J.C kwam de 2e helft als herboren uit de kleedkamer vandaan .
En door een doelpunt van Robin de Meeuw en vrije trap van Timo Ruig kwam er toch nog een 2-2 eindstand op de borden .
Ook had S.J.C 2 nog een strafschop moeten krijgen, maar nadat Emin  onderuit werd gehaald gaf de scheidsrechter deze NIET !Wat ik hoorde van enkele jongens werden ze totaal overklast werden door een goed spelend H.B.S 2 .
Zelfs wat ze zeiden de beste ploeg , en beter als QUICK2 en Westlandia 2 tot nu toe .
Als je het dan de 2 helft nog zo ombuigt geeft dat veel vertrouwen in de toekomst .
Volgens trainer Piet Alders die mij mailde was het toch iets anders .
Zie zijn verslagje richting mij vanmiddag (piet bedankt )

Hoi Theo,

Ik miste je al.
De wedstrijd begint al bjj de warming up daarin waren een aantal jongens niet scherp (niet allemaal) en dit zette zich voort in de 1e helft. Na een redeljjk begin kwamen we daarna niet meer aan voetballen toe en ging de energie richting wandelvoetbal. We riepen hierdoor de problemen op ons af en die kwamen ook. Een van richting veranderd schot liet Aat kansloos 1-0. En 10 min later mocht HBS een aanval opzetten zonder door iemand gehinderd te worden. De snelle linksbuiten wist hiervan te profiteren en de 2-0 te maken. Eindelijk werden we wakker wat resulteerde in onze 1e aardige aanval na 27 min (!). Tot de rust golfde het spel heen en weer en kwamen zo wat meer in de wedstrijd. 
Na een donderspeech in de rust was alles anders, opeens gingen we wel de strijd aan, werden afspraken nagekomen , wonnen de duwels, gingen voetballen en het energie level ging omhoog. HBS werd onder druk gezet en kwam er niet uit. Uit zo’n aanval wist de keeper van HBS de bal niet goed weg te werken en was ROBIN  er als de kippen bij om de bal vanaf 25 meter tegen de touwen te werken 2-1. En 10 min later een vrije trap op 20 meter van de goal die door TIMO  in de verre hoek werd gekruld  2-2. Een prachtige goal. Daarna golfde het spel nog heen en weer en werd SJC nog een penalty onthouden doordat EMIN   in de heupzwaai werd genomen maar de overigens goed leidende scheidsrechter daar niets in zag. Eindstand 2-2. Zondag voor de beker tegen Antibabari thuis. 11.30.
Een tegenstander die stijf bovenaan staat in de eerste klasse .
Met maar liefst na 7 wedstrijden zo.n 30 goals te maken zegt het wel wat over hun kracht denk ik .
Dat word een denk zware kluif .
Als S.J.C 2 zo begint als de 2e helft moet het mogelijk zijn om een ronde verder te komen .
Hopelijk lukt dat en veel succes zondag .


Dan S.J.C 3 deze hebben het zwaar in de eerste klasse als nieuwkomer .
Dit keer moesten de mannen van trainer Ed van Klink naar tegenstander Teijlingen 2 uit .
Waar in de beker al was van verloren .
Weer kwam S.J.C wat te kort in deze wedstrijd en verloor de wedstrijd met 6-3 van Teijlingen .
S.J.C 3 blijft daardoor dus op de ena laatste plaats staan in de eerste klasse .
Hier het verslag van ik van Trainer Ed van Klink kreeg gemaild .
Voetballend absoluut weer niet de mindere alleen keihard afgestraft in de afronding. Al na een minuut was het 1-0 na onoplettendheid van onze kant en na 20 minuten stond het 2-0.
Hierna en ook tussen de twee goals hebben we bij vlagen heel behoorlijk gespeeld. En na 30 minuten stond het dan ook alweer 2-2.
Binnen een minuut na de gelijkmaker echter was het alweer gillend wakker worden. Wederom onoplettendheid leverde de 3-2 op waarna we 3 minuten voor rust dachten dat dat de ruststand zou zijn. Niets is minder waar, nog voor rust tilde Teylingen de stand naar 5-2! Na rust hetzelfde beeld met kansen op doelpunten als we wat scherper waren geweest in de laatste fase. 
Dat er nog twee goals vielen was wederom voor de statistieken. 
En dus een stevige nederlaag tegen een tegenstander waarbij je in ieder geval het gevoel krijgt dat er meer in had gezeten.
A.s zondag speelt S.J.C 3 NIET dit i.v.m een inhaal en beker programma .
Daar zijn  de mannen al helaas in uit geschakeld door datzelfde Teijlingen 2.
S.J.C 1 EN S.J.C 2 wens ik dan ook het Allerbeste toe in hun beker wedstrijden
A.S Zondag op de Lage weg .
Ga ervoor en beker allebei weer een rondje verder .
SUCCES ALLEMAAL !!

M.V.G ,
THEO DE MEEUW. S.J.C RESERVE,S VERLIEZEN VAN LUGDUNUM 1 IN KOETSCUP 

De S.J.C reserve,s  , bestaande uit veel 2e elftal spelers en a1,ers  speelde afgelopen dinsdag hun 2e wedstrijd in de wat heet de koets cup tegen het eerste team van Lugdunum uit Leiden .
Het Team van trainer Rob Timmermans gaf in de 2e helft goed partij tegen de trotse koploper van de zaterdag 2e klasse .
De eerste helft had S.J.C het moeilijk , maar de 2e helft kwamen zij nog goed terug en had er een gelijk spel ingezeten .
Helaas verloren de mannen hun 2e wedstrijd in deze poule , waarvan de eerste werd gewonnen van even eens een 2e klasser zaterdag Valken , 68 1 .
Lugdunum is nu de trotse koploper in deze poule .
Voor de beloftes  ? ? voor de toekomst een mooie test tegen sterkere tegenstanders op papier .
Hieronder het verslag van de beiden trainers  van dinsdag .
 
LAV Cup, poule B: Lugdunum heeft zicht op de eerste periodetitel in 2C, maar lijkt net als in het voorgaande seizoen gebrand op meer successen. Op dinsdagavond wonnen de Leidenaren met 2-3 van de reserves van SJC en dat betekent dat de kikkers alweer zes punten op de teller hebben staan. Eerder werd van Foreholte nipt gewonnen (1-0). De Noordwijkers, als nieuwe deelnemer aan deze Cup, blijven door de nederlaag op drie punten steken na eerdere winst op Valken’68.
Henk de Cler over de tweestrijd in de kustplaats: ,,We speelden vooral voor de pauze sterk en dat bekroonden we met drie doelpunten van Soufiane Boukhidous, die in de competitie ook al op dreef is tot nu toe. In de rust brachten we drie verse krachten en de spelers die hadden gespeeld voor de pauze gingen douchen. Daar zat ook Soufiane bij trouwens. Helaas raakte Tobias Schaafstra vlak na rust geblesseerd en daardoor moesten we verder met tien man. Gelukkig kwam SJC maar tot twee doelpunten. Bij ons maakte Henk Brandt na lang blessureleed weer zijn opwachting. Tussen de palen werd Kevin Wassenaar vervangen door A-junior Joey Singerling. Hij keepte prima en dat is ook leuk van zo’n wedstrijd op een doordeweekse avond. Al met al vond ik de winst wel terecht.”
Rob Timmerman was ondanks de nederlaag tevreden met de avond en het spel van de zwart-witten. ,,In de eerste helft vond ik Lugdunum iets beter, maar na de rust kwamen we goed terug en had een gelijkspel niet misplaatst geweest. We kregen voldoende kansen op die derde treffer. Maar los van het resultaat kijk ik terug op een geslaagde avond. Zo kunnen onze jonge jongens spelen tegen clubs van een bepaald niveau en Lugdunum is in die zin een prima graadmeter en een aansprekende tegenstander. Ze zijn vooral sterk in de omschakeling. Het nut van dit toernooi is ons nu al duidelijk. We kijken uit naar de volgende testcase. En nee, het is niet enkel een oefenwedstrijd voor ons. We wilden ook nu gewoon winnen, maar helaas trok Lugdunum aan het langste eind. Voor eerste elftal speler Danny Steenvoorden was het ook prima om na zijn blessure weer minuten te kunnen maken. Het is ook een voordeel dat er maximaal twee spelers van 1 mogen participeren die terugkomen van ellende met kwetsuren.
 
M.V.G , THEO DE MEEUW.