Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Nieuwe kunstgrasveld officieel in gebruik genomen!

Weer een officieel momentje gisteren, voorafgaand aan de voetbalwedstrijd SJC - FC LISSE bij VV SJC. Wethouder Gerben van Duin draagt het nieuwe kunstgrasveld over voor gebruik aan de club. Beide organisaties, Gemeente Noordwijk, in de persoon van Gerben van Duin en Chris Hiep namens Voetbalvereniging SJC overhandigen elkaar - op z'n "voetbals" - de "vaantjes " voor in de prijzenkast. En de Ballenjongens mogen de poster eruit "knallen". Als de wedstrijd na 2 x 3 kwartier dan afgesloten wordt met een 2-1 overwinning op FC Lisse kan het helemaal niet meer stuk. Tom Duindam matchwinner en de toeschouwers mochten genieten van strijd, passie en vriendschap.

Foto's van Johanna Wever: