Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

SJC MO13-1 op naar de 100!

Wind en regen: het was maar de vraag of er vandaag wel gespeeld ging worden. Geen bericht is goed bericht, dus het complete SJC MO13-1 circus reisde af naar Voorschoten voor de wedstrijd tegen de dames van Voorschoten '97. Melanie verdedigde het doel in de eerste helft. Ze was voornamelijk op de helft van de tegenstander te vinden en voetbalde lekker mee. Het werd weer een ouderwets doelpuntenfestijn. De ruststand was 11-0. Isis droeg in de tweede helft het keeperstenue. Weer werd de ene na de andere treffer gemaakt. Onze meiden wonnen de pot overtuigend met 20-0. Er is nog één competitiewedstrijd te gaan. Bij winst is onze MO13-1 kampioen! Deze partij staat op 19 januari op het program.
Met 92 doelpunten voor, hebben de ouders bedacht dat het wel leuk is om voor de 100 goals te gaan. Als het niet lukt, ook goed, maar het is altijd goed om een doel te stellen. Eerst nog aan de bak voor die felbegeerde beker. Aanstaande woensdag een oefenwedstrijd tegen Rijnvogels en zaterdag erop of eronder tegen de MO13-1 van Quick Boys.