Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Trekkingsuitslag SJC Loterij

Op zaterdagavond 16 december heeft de jaarlijkse trekking van de SJC Konijnenveiling loterij plaatsgevonden. De 50 winnende loten zijn getrokken door de jeugdvoorzitter Tomas van Rijn onder toeziend oog van 'notaris' Wil van der Zalm. Vanaf maandag 18 december zijn de gewonnen prijzen af te halen bij Fam. vd Zalm, Narcisstraat 32, 2201 CE Noordwijk. De uitslag vindt u hier.
 
Na de trekking werden ook de beste lotenverkopers in het zonnetje gezet, de eerste plaats is behaald door Rick van der Voet, gevolgd door Luuk de Haas en op de derde plaats Jan van der Zalm, geholpen door zijn broertje Gijs. 
Een ieder die 5 of meer boekjes heeft verkocht kan vanaf maandag 18 december  hun lotengeld op komen halen bij  Denise Adams, Zuidbroek 49, Noordwijk.
Alle jeugdleden worden bedankt voor het verkopen van de loten, waarmee jullie hebben bijgedragen aan de mooie opbrengst van de Konijnenveiling van 2017!