Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Update selectienieuws: Björn Haggerty

De Technische Commissie is verheugd te kunnen melden dat Björn Haggerty volgend seizoen deel zal uitmaken van de SJC-selectie. Björn is een twintigjarige keeper die overkomt van FC Lisse. In het verleden heeft Björn onder andere ook gekeept bij FC Oss, Dordrecht en Alphense Boys.
Björn Haggerty is een talentvolle keeper die zowel in de jeugd als bij de senioren heeft gekeept op hoog niveau. Ondanks zijn jonge leeftijd heeft Björn daardoor al de nodige ervaring opgedaan. Na gesprekken tussen Björn en de technische staf bleek er van beide kanten een zeer positief gevoel te zijn. We zijn daarom blij dat Björn voor SJC heeft gekozen en wij heten hem van harte welkom en wensen hem veel succes en plezier toe aan de Lageweg bij SJC. 

Groet, 

De Technische Commissie