Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Update selectienieuws: Luuk Zonneveld

De Technische Commissie is nadat gisteren gemeld kon worden dat Björn Haggerty bij de SJC-selectie komt keepen, vandaag weer een talent uit de Bollenstreek de SJC-Selectie zal komen versterken.

Luuk Zonneveld, 21 jaar,  heeft zijn jeugd doorgebracht bij de selectie-elftallen van Rijnsburgse Boys. Vorig jaar besloot hij om bij de zondagtak van Van Nispen te gaan voetballen.  Na dit seizoen is hij echter toe aan een nieuwe uitdaging.

Luuk is een snelle rechtsback die graag op komt langs de lijn om zijn elftal aanvallend bij te staan . Minstens 100% inzet is wat we kunnen verwachten van hem.
Na het eerste gesprek was Luuk onder de indruk van het nieuwe complex wat er aan zit te komen en ook de organisatie rond de selectie sprak hem zeer aan. Ook de TC heeft een goed gevoel gekregen na het zien van Luuk in een wedstrijd en het positieve gesprek.

We wensen deze Rijnsburger veel plezier maar ook succes bij SJC en is dan ook van harte welkom.

 
Groet, 

De Technische Commissie