Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Van de verhuiscommissie

De voorbereiding voor de verhuizing van SJC is in volle gang. Er is een inventarisatie gemaakt van de aanwezige spullen. Een aantal van deze spullen zijn straks in zowel de tijdelijke huisvesting als in de nieuwbouw niet meer nodig.
Deze spullen willen we op marktplaats zetten om te bekijken of we er nog wat geld voor kunnen krijgen voor de clubkas. Alvorens dit te doen willen we de leden van SJC een recht van eerste keus geven. Het zou ook kunnen zijn dat er tussen de spullen iets bijzit wat jezelf ooit geschonken hebt aan de club. Als dit zo is en je wilt het graag terug hebben of dat het niet op Marktplaats gezet wordt geef dat dan door aan de verhuiscommissie (verhuiscie@vvsjc.nl). Daarom, als er iets van je gading bijzit, geef dat door aan de verhuiscommissie en wat je daar voor overhebt. Spullen waarvoor we eind maart geen reactie op hebben gehad zullen op Marktplaats gezet worden. De spullen kunnen in overleg ergens in mei afgehaald worden, vlak voordat de sloop begint van het oude gedeelte van de accommodatie (kleedkamers 1t/m 4 + de bestuurskamers).
 
Klik hier voor het overzicht van de spullen.

De verhuiscommissie.