Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Waarderingsspeld voor Rob en Christina Timmerman

Jongstleden zaterdag werden Rob en Christina Timmerman verrast met de waarderingsspeld van de v.v.SJC. Op de BBQ van de Heerensociteit 't Latje werden Rob en Christina door bestuurslid vrijwilligerszaken Rob Hoogervorst overvallen met deze mooie waardering.

In de toespraak werd gememoreerd, op de vele werkzaamheden die Rob en Christina voor de vereniging hebben gedaan. Rob in het trainersvak waar hij vele jeugdelftallen onder zijn hoede heeft gehad en de laatste 3 jaar als assistent trainer bij het eerste elftal.

Christina heeft zich binnen de vereniging op vele terreinen ingezet. Zij is in het laaste stadium betrokken geweest om de Engelandreis te behouden voor de jeugd van SJC. Helaas is dit niet gelukt. Het HB was van unaniem van mening deze twee personen de waarderingsspeld toe te kennen voor hun bevlogen werkzaamheden bij SJC. Het HB is trots om Rob en Christina op deze manier te mogen eren!