Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Zaterdagkollum van de Meeuw

S.J.C ZATERDAG 1  WINT VAN MEERBURG MET 4-2
Afgelopen zaterdag speelden de mannen van de afwezige trainer Vermond tegen het te laag op de ranglijst geklasseerde Meerburg 1 met oud S.J.C  speler Richard Versteden in de gelederen
De ploeg had vooraf aan het seizoen zelfs gezegd weleens kampioen te kunnen worden , maar ja het was een heel sterke 4e klasse dit jaar en het word nog sterker in veband met meer clubs die de overstap maken naar het zaterdag voetbal t.w wat ik weet S.J.Z -WARMUNDA -GDA EN VELO . 
S.J.C zaterdag speelden verleden week DONDERDAG AVOND  nog een heel leuke oefenpot tegen VAN NISPEN ZONDAG 1 VAN SUPER OUD TRAINER ROY SCHULPZAND die de glorie tijden met de groep zaterdag 1 meemaakte als trainer bij S.J.C 2 van toen .
De wedstrijd eindigde in een keurige 1-1 waar S.J.C zelfs nog wel wat meer verdienden . 
Voor het verdere verslag klik hier.