Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Vul hier je gegevens in, en wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Zaterdagmiddag 10 febr. SJC Jeugd Carnavalsmiddag

Op zaterdagmiddag 10 februari wordt de SJC kantine omgetoverd tot een heuse "feesttent" voor de SJC jeugd, hun ouders en andere gezellige mensen, om het oergezellige en befaamde SJC Jeugd Carnavalsmiddag te vieren. In de polonaise lopen bij de gezelligste voetbalvereniging van Noordwijk. De middag start om half drie uur en gaat door tot een uur of half zeven.

Op deze middag begroet SJC de CV de Noortukkers, met Prins Caupino, Prinses Juna en de Raad van Elf. Ook Jeugd prinsenpaar Prins Stitch, Prinses Lilo met hun Raad zijn aanwezig. Verder zullen de Torentrekkers een deuntje komen blazen, de Dansmariekes zijn aanwezig voor hun dansjes. DJ Hans van der Meer verzorgt deze middag van muziek. 
Een echte gezellige SJC carnavalsmiddag, die niet gemist mag worden! 
 
Wij hopen natuurlijk alle SJC leden en niet SJC leden te begroeten op dit "oer" gezellige carnavals feest.
Dus zet de datum 10 februari in je of uw agenda! 
De SJC Jeugd Carnavalsmiddag.
 
Met een sportieve feest groet.