Nog

tot de opening van de nieuwbouw

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Programma overzicht

Week 43  -  25 oktober 2021  /  31 oktober 2021
Datum Tijd Thuisclub Uitclub Scheidsrechter Wedstr. nr.
26-10-2021 20:00 jong sjc 1 jong rcl 1 Bel, M. (Max) 0
27-10-2021 18:15 SJC JO13-1 VVSB JO13-1 Afgeschermd 63078
30-10-2021 16:00 SJC 1 Warmunda, sv 1 D.G.C. (David) van Dis 36322
30-10-2021 13:30 SJC 2 Van Nispen 3 P. (Peter) Kapel 58393
30-10-2021 12:00 Kagia 6 SJC 3 58824
30-10-2021 15:00 FC Lisse 10 SJC 4 33585
30-10-2021 14:45 SJC 5 Ter Leede 7 H.J. (H.J.) van Velde 20597
30-10-2021 14:00 Katwijk 8 SJC 6 Afgeschermd 53339
30-10-2021 08:30 SJC JO8-1JM Katwijk JO8-2 78018
30-10-2021 08:30 SJC JO8-2JM Rijnsburgse Boys JO8-2 78620
30-10-2021 08:30 VVSB JO8-2 SJC JO8-3JM 77886
30-10-2021 08:30 SJC JO8-4 VVSB JO8-3 77232
30-10-2021 09:45 Van Nispen JO8-1 SJC JO8-5 78747
30-10-2021 08:30 ASC JO8-4 SJC JO8-6 77824
30-10-2021 08:30 SJC JO9-1JM Valken'68 JO9-1 79981
30-10-2021 08:30 Warmunda, sv JO9-1 SJC JO9-2 81084
30-10-2021 08:45 Noordwijk JO9-4JM SJC JO9-3 81197
30-10-2021 10:00 FC Lisse MO9-1 SJC JO9-4 80134
30-10-2021 08:30 SJC JO9-5 Foreholte JO9-5JM 78986
30-10-2021 10:00 SJC JO10-1 Voorschoten`97 JO10-1 81838
30-10-2021 08:30 Rijnsburgse Boys JO10-1 SJC JO10-2 82068
30-10-2021 08:30 SJC JO10-3 Van Nispen JO10-1 82982
30-10-2021 10:30 Teylingen JO10-1 SJC JO10-4 83028
30-10-2021 08:30 SJC JO10-5 EMM JO10-4JM 83242
30-10-2021 08:30 Voorschoten`97 JO10-6 SJC JO10-6 82506
30-10-2021 10:00 SJC JO10-7JM Foreholte JO10-4 82344
30-10-2021 10:00 Quick Boys JO11-1 SJC JO11-1 84480
30-10-2021 10:00 SJC JO11-2 Noordwijk JO11-1 85576
30-10-2021 08:45 Noordwijk JO11-4 SJC JO11-3JM 85053
30-10-2021 10:00 SJC JO12-1 Berkel JO12-1 87178
30-10-2021 08:30 Teylingen JO12-1 SJC JO12-2 H.N. (Rick) Rutten 87103
30-10-2021 08:30 SJC JO12-3 VVSB JO12-3 Afgeschermd 87551
30-10-2021 10:00 Foreholte JO12-3JM SJC JO12-4 86990
30-10-2021 11:30 Foreholte JO13-1 SJC JO13-1 36538
30-10-2021 11:30 EMM'21 JO13-4 SJC JO13-2 88857
30-10-2021 13:00 SJC JO14-1 Foreholte JO14-1 Z. (Z.) Zelffluiten 89779
30-10-2021 13:00 ASC JO14-1 SJC JO14-2 90198
30-10-2021 10:15 FC Oegstgeest JO15-1 SJC JO15-1 K. (Koos) Blankenstijn 31524
30-10-2021 13:00 Altior JO15-1 SJC JO15-2 90689
30-10-2021 11:30 SJC JO16-1 Meerburg JO16-1 Afgeschermd 61218
30-10-2021 14:00 Meerburg JO16-2 SJC JO16-2 91944
30-10-2021 16:45 SJC JO18-1 ARC JO18-2 L.G.A. (Luuk) Mentink 96336
30-10-2021 15:25 SJC JO19-1 Hillegom sv JO19-3 T. (Tomas) van Rijn 97026
30-10-2021 15:30 FC Oegstgeest JO19-5 SJC JO19-2 98491
30-10-2021 08:45 Valken'68 MO13-2 SJC MO13-1 19437
30-10-2021 11:30 SJC MO13-2 Quick Boys MO13-2 Z. (Z.) Zelffluiten 74052
30-10-2021 10:00 SJC MO13-3 Valken'68 MO13-3 Z. (Z.) Zelffluiten 70503
30-10-2021 11:15 SJC MO15-1 Zevenhoven MO15-1 M. (Mitch) Heemskerk 27205
30-10-2021 09:45 Rijnsburgse Boys MO15-1 SJC MO15-2 20889
30-10-2021 13:00 SJC MO19-1 ST Ter Leede/Teylingen MO19-2 Afgeschermd 53076
31-10-2021 14:00 HBS SJC R.A. (Raymond) Schipper 1783
31-10-2021 11:00 Foreholte 2 SJC 2 S. (Shahroch) Ramez 10792
31-10-2021 10:00 SJC 35+1 Graaf W II VAC 35+1 8883
31-10-2021 10:45 Voorschoten`97 4 SJC 4 12490
31-10-2021 13:00 SJC 5 Sporting Leiden 5 P. (Peter) Kapel 9351
31-10-2021 11:00 SJC 6 ASC 8 H.C.J.M. (Henk) van Rijn 13402
31-10-2021 14:00 Sporting '70 VR1 SJC VR1 12782