Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

​Vijf jeugdtrainers halen hun trainersdiploma!

​Vijf jeugdtrainers hallen hun trainersdiploma! 
 
Het is Rob Brussee, Max Mulder, Mark van Kesteren en Robert Bakridi gelukt om het trainersdiploma “juniorentrainer” te halen. Het bleek een pittige maar leerzame cursus die SJC samen met Alphense Boys had georganiseerd. 10 weken achter elkaar zaten de trainers in de schoolbanken om bijgespijkerd te worden in het trainersvak. SJC vindt het belangrijk dat er gediplomeerde trainers voor de groepen staan zodat de kwaliteit van de training hoog is.  Naast deze vier trainers heeft Mike Mesker zijn diploma Uefa C behaald. Deze opleiding heeft 1 jaar geduurd.  Mannen van harte gefeliciteerd met dit succes. Ook dit jaar wil SJC haar trainers de kans geven om een diploma te halen. WIl je weten wat mogelijk is, neem dat contact met mij op.