Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Afscheid Florian Wolf

Na een – op z’n zachtst gezegd - turbulent voetbalseizoen 2019-2020 werd het sportjaar voor de spelers van de 1e selectie van SJC en hoofdtrainer Florian Wolf afgelopen donderdag, de 28ste mei, afgesloten met een laatste training op het hoofdveld. Natuurlijk met een stevig beDANKt namens de vereniging door het bestuur. Een  beDANKt  wat uiteraard begeleid werd met een stevige bos bloemen voor zijn “thuisfront”. In de door de Coronapandemie afgebroken competitie in de zondag Hoofdklasse werd door spelers en trainersstaf uiteindelijk een 4e plaats behaald. Daarvoor bedankte de vereniging de hoofdtrainer en wenste hem veel succes in het vervolg van zijn trainerscarrière.