Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Afsluiting JO17 bij Lucky’s Bowling in Warmond

Afgelopen zaterdag hebben we met de gehele JO17 groep het eerste seizoens helft afgesloten. Met een groep van 38 spelers, 6 man begeleiding en enkele enthousiaste ouders die bereid waren om te rijden, vertrokken wij richting Warmond om ons geluk te beproeven op de mooie banen van Lucky’s Bowling.

En nadat de rookwolken na 1 uur bowlen waren opgetrokken bleek Joey de hoogste score te hebben neergezet gevolgd door Ryan en Senna. Belangrijker en mooier was het zien hoe de hele groep met elkaar bezig was.

Wij, als begeleiding van de JO17-1, JO17-2 en JO17-3, kunnen dan ook terug kijken op een geslaagde afsluiting.