Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

balsponsoren SJC - Purmesteijn

De balsponsoren voor de jubileum wedstrijd van SJC - Purmesteijn op zaterdag 26 september zijn:

M.T.J.M. van der Geer bouwkundig adviesbureau.


M.T.J.M. van der Geer sinds 1993 werkzaam in de bouwwereld, begonnen als timmerman bij een aannemersbedrijf. Vanaf het jaar 2001 zeven jaar werkzaam geweest bij een architectenbureau als bouwkundig tekenaar, en later als projectleider. Vanaf 2008 tot 2013 werkzaam bij een bouwkundig aannemer in Nieuw Vennep als werkvoorbereider/projectleider.

M.T.J.M. richt zicht met name op bouwkundig tekenwerk voor aanvraag vergunningen en bouwkundige werktekeningen.
M. van der Geer staat bij Autodesk geregistreerd als ACE Autodesk Certified Engineer.
Wij zijn altijd up to date met Revit en Autocad software.

Mario is ook al enkele jaren actief in de bouwcommissie van SJC

en  

Parochie Sint MaartenParochie Sint Maarten heet u van harte welkomWe zijn weer begonnen met het vieren van de eucharistie. In de agenda ziet u wanneer er een eucharistieviering of woord-en communieviering gepland is. We vragen u zich voorafgaand aan een viering aan te melden. Het te volgen protocol vindt u onder het kopje nieuws.
Vieringen door de week. Vanaf 1 september zullen een aantal vieringen door de week weer plaats kunnen vinden. U zult de betreffende vieringen zien in de agenda op de website.