Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Belangrijke info voor bezoekende clubs!

Met ingang van zaterdag 13 april neemt S.J.C. de tijdelijke huisvesting in gebruik. Dit betekent dat we niet kunnen garanderen dat elk (bezoekend) team de beschikking heeft over een eigen kleedkamer.Ook beschikken niet alle kleedkamers over aangrenzende douches, wel is er een centrale douche ruimte beschikbaar. Het streven is om de vrouwen en meisjes teams zoveel mogelijk de kleedkamers met douches toe te wijzen. Het zou ons dus enorm helpen als met name de jeugdteams zo veel mogelijk al in wedstrijdtenue arriveren. Voor de laatste stand van zaken met betrekking tot de nieuwbouw klik hier 
 
Wij vragen begrip voor deze (tijdelijke) situatie en kijken er nu al naar uit om jullie in ons nieuwe clubgebouw te ontvangen (seizoen 2020/21).