Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Corona update

Beste jeugdleden,
 
Waarschijnlijk hebben jullie gisterenavond ook naar de persconferentie van onze minister-president gekeken en gehoord dat jeugd - onder voorwaarden - weer mag gaan sporten en trainingen kunnen worden hervat! 
 
Op dit moment is het Bestuur druk doende om te kijken hoe we dit voor jullie als jeugd kunnen faciliteren vanaf 28 april. Uiteraard zijn de richtlijnen van de KNVB en de gemeente daarin leidend, we hopen jullie voor het weekend duidelijkheid te kunnen verschaffen. Verder willen jullie vragen geen eigen initiatieven te starten maar eventuele ideeën te melden bij het Bestuur via: bestuur@vvsjc.nl