Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Coronavirus update: Alle trainingen zijn afgelast!

Ook alle trainingen afgelast!

S.J.C. volgt de richtlijnen van de KNVB: naast de stilgelegde competitie t/m 31 maart adviseert de KNVB om ook GEEN trainingen, oefenduels en andere activiteiten op en rond de sportvelden te organiseren. Het Bestuur van S.J.C. heeft besloten deze richtlijnen te respecteren en in ieder geval alle activiteiten af te lassen tot en met dit weekend. Dit betekent dus ook geen trainingen en dat de kantine dicht is. Na het weekend komen we met een standpunt voor de komende weken.
 
 
Onderstaand het persbericht van de KNVB:
https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59620/tot-en-met-31-maart-geen-voetbal-nederland