Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

De (online) avond van de vrijwilliger

Win een superleuke borrelgoodiebag voor het online vrijwilligersfeest, georganiseerd met de Gemeente Noordwijk. Stuur je leukste foto in van je vrijwilligerswerk of leuke buren en win! 

Stuur een foto van jezelf als vrijwilliger of een foto waar je samen met bijvoorbeeld je buurman of buren opstaat, naar aleid.guijt@welzijnnoordwijk. De 50 leukste foto's winnen de borrelgoodiebag. Het vrijwilligersfeest is online te volgen via een YouTubelink op maandagavond 7 december om 20.00 uur. Blijf onze website www.welzijnnoordwjk.nl in de gaten houden voor meer info.  Bo Omroep Van de Bollenstreek gaat het Vrijwilligersfeest ook uitzenden op maandag 7 december!

Deel dit bericht met zoveel mogelijk vrijwilligers uit de gemeente Noordwijk en laten we er met elkaar een leuk feestje van maken.