Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

De eerste trainingsdag

Woensdag 29 april mocht het dan ein-de-lijk weer: trainen! Lederen kicksen, trapleer en bijna echt gras onder de voeten. Met name de kids van de onderbouw waren weer dolblij. Maar minstens net zo mooi is dat er bij de teams ook weer enthousiaste trainers stonden. Play2Improve kon ook snel schakelen en weer 'ouderwets' de trainingen van de Toppers, JO8, JO9, JO10 en JO11 ondersteunen. En wat te denken van een grote groep meiden en jongens van de JO19 die zich op het veld keurig aan de afstand hielden. 
 
Het ging soepel en het voelde bijna weer als vanouds. Natuurlijk kunnen er zaken beter: het is voor trainers lastig om de 1,5 meter altijd aan te houden. En voor de bovenbouw gaat het op het veld goed, maar daarbuiten zie je dat dat moeilijker gaat. Komende dagen zullen we het goed in de gaten houden en waar nodig extra maatregelen nemen. Maar voor nu is het vooral heel leuk dat we weer begonnen zijn!