Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

De planning voor de nieuwbouw is bekend

Begin april begint de aannemer (BAM) met het inrichten van de bouwplaats. Op 10 april gaat de aannemer het bouwterrein uitzetten, waarna in de week erna gestart wordt met grondwerk op maaiveld niveau.
Op donderdag 16 april start de aannemer met het aanbrengen van de damwanden. Op maandag 4 mei wordt er gestart met het heiwerk. In totaal worden er 376 palen aangebracht. De aannemer denkt hier ongeveer 25 werkdagen voor nodig te hebben.
Mark van Oostrum (gemeente), Kees Caspers (bouwmanager) en Wouter Leydes (SJC) gaan een communicatieplan opzetten, waarbij ook de communicatiekanalen van SJC ingezet gaan worden om leden, scholieren (Brede School), wijkbewoners Boechorst, toekomstige gebruikers en inwoners van Noordwijk te informeren over de plannen en verwachtingen.
Uiteraard wordt daarbij in één van de eerste bekendmakingen aandacht besteed aan het slaan van de eerste paal.