Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Droevig nieuws voor Florian Wolf

Droevig nieuws voor Florian Wolf
 
Het trainingskamp Albufeira 2020 gaat helaas niet de geschiedenis in als zijnde een succesvolle editie. Op de eerste avond al werd Florian geïnformeerd dat bij zijn zoontje Dex leukemie is geconstateerd. Vanaf dat moment hebben we alles op alles gezet om Florian zo snel mogelijk terug naar Nederland te krijgen.
Het is ons – overigens dankzij tussenkomst van Trainingskampen.nl – gelukt een ticket te verkrijgen op de vlucht van 09:00 uur de volgende morgen.
Op dringend verzoek van Florian hebben we dit niet naar buiten gebracht. Inmiddels heeft Florian een bericht op social media geplaatst, waarop hijzelf het bericht wereldkundig maakte. Wij wensen Florian en zijn vrouw de komende periode veel sterkte toe!
 
Bericht van Florian