Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Eerste voetbalclinic op 27 september bij Alphense Boys

Op vrijdagavond 27 september om 19.00 uur zal de eerste clinic van dit seizoen voor de samenwerkende amateurverenigingen (SAV) gehouden worden bij v.v. Alphense Boys. Jeffrey van Dijk trainer van onze 17-1 (1e divisie) zal een praktijktraining geven met het volgende thema:
 
Trainingsvormen gericht op het creëren van scoringskansen uit een voorzet.
 

Daarbij moeten we dan denken aan:
  • De voorzet (hoe, wanneer, welke snelheid, welke richting, hoog, laag)
  • De samenwerking met de spitsen/afwerkers/opkomende middenvelders
  • Het positiekiezen van de afwerkers (hoe, wanneer/moment, waar)
  • In de clinic zal worden benadrukt welke tactische aanwijzingen, aandachtspunten en elementen je kunt toevoegen waardoor de spelers de link goed kunnen maken naar de wedstrijdsituaties.  Wij denken dat trainers van alle niveau's heel veel kunnen opsteken van deze clinic. 
 
We starten om 19.00 uur in de kantine waar Jeffrey zichzelf even voorstelt en vervolgens zal uitleggen wat hij op het veld gaat doen. Daarna volgt vanaf 19.15 uur de training op het kunstgrasveld voor de kantine. Na de training (die 45 à 60 minuten duurt) wordt er in de kantine nog even teruggeblikt en is er gelegenheid tot het stellen van vragen, op welk gebied dan ook, betreffende de jeugdopleiding en begeleiding. De avond zal rond 20.30/20.45 uur worden afgesloten.

Alle jeugd en jeugdtrainers die geïnteresseerd zijn, zijn welkom. Je moet wel zelf voor vervoer zorgen naar Alphen.
  
Met vriendelijke groeten,
 
Paul Bahlmann
(TC Alphense Boys).
06-51807802