Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Florian Wolf nieuwe hoofdtrainer SJC

Enkele weken geleden kwam bij de technische commissie het bericht dat Sjaak Polak niet zou verlengen bij vv SJC. Direct na dit nieuws kregen we meerdere sollicitanten op gesprek. Ruim een week geleden heeft ook de spelersraad kennis gemaakt met 2 van de kandidaten. Bij dit laatste gesprek kwam een duidelijk beeld naar voren bij de spelersraad van deze trainers en werd er de voorkeur uitgesproken voor Florian Wolf. Afgelopen donderdag, de dag dat Florian ook vader is geworden waarmee wij hem als eerst konden feliciteren, hebben wij daarnaast ook gefeliciteerd met zijn benoeming van nieuwe hoofdtrainer van vv SJC.
Florian is 32 jaar oud en in het bezit van UEFA A diploma. Hij is op dit moment hoofdtrainer van Legmeervogels en heeft hiervoor FC Uitgeest getraind. Voor deze clubs deed Florian zijn ervaringen op bij de jeugd van FC Volendam.
Wij heten Florian Wolf van harte welkom bij de club en wensen hem heel veel sportieve successen toe!
 
Met sportieve groet,
Technische Commissie