Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Florian Wolf vertrekt na dit seizoen

Florian Wolf vertrekt – na één jaar - aan het einde van het seizoen als trainer bij SJC. De ambities van Wolf komen niet overheen met de doelstellingen van de club. De club kiest er voor al dit seizoen stappen te zetten naar een meer herkenbaar SJC gezicht binnen de lijnen.
Dit zal komend en volgende seizoenen volledig doorgezet worden, waarbij de huidige groep aangevuld zal worden met jong talent. Er zullen er in principe geen spelers van buiten de club aangetrokken worden.

SJC wenst Florian Wolf succes met de verdere 2e seizoenshelft en in zijn verdere trainersloopbaan.