Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Gezellige jeugd carnavalsmiddag SJC


Zaterdagmiddag was het een gezellige aangelegenheid in de kantine van onze vereniging. Er moest een klein carnavals feestje worden gevierd. Rond 3 uur arriveerde de jeugdgroep van cv de Noortukkers met Prins Bambam en Prinses Pebbles. Het startschot voor een prachtige middag, polonaise werd ingezet door de Torentrekkers.  Huis DJ Hans vd Meer en de zeer jonge DJ Kevin zetten de kantine volledig op zijn kop. Prins Velo en Prinses Caro met gevolg volgende later deze middag en maakte het feestje compleet. Ook werden er personen onderscheiden door Prins Velo en Prinses Caro.

- John van Stijn. Voor zijn jarenlange bijdrage achter de bar tijdens het klaverjassen bij SJC.
- Alle bar-vrijwilligers deze middag, kregen de onderscheiding voor hun inzet.

Het was een zeer geslaagde en ouderwets gezellige SJC carnavals feestje. Onze dank gaat uit naar alle vrijwilligers en de cv de Noortukkers voor een mooie middag.