Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Gezocht: Leider op zaterdag voor JO19-2 (topgroep!)

Beste SJC'ers,

Voor onze JO19-2 zijn we op zoek naar een enthousiaste leider die deze jongens op zaterdag wil ondersteunen. Het is een topgroep met potentie: jongens die behoorlijk kunnen voetballen. We zoeken nu echter iemand iemand die de jongens ook nog op hun (bij voorkeur juiste) plek in het veld kan zetten. 
 
Waarom is dit nodig?
Tot op heden heeft onze Hoofd Jeugdopleiding Wichard Verlaan dit op zich genomen, bijgestaan door hoofdtrainer en leider van JO19-1 Marco van der Zee. Het is voor Wichard naast al zijn andere taken (en schijnbaar ook nog een privéleven - wisten wij ook niet...) helaas echt niet meer te doen. Dat vindt hij jammer en zonde, want de groep heeft veel potentie. Daarom het verzoek aan allen om deze rol eens te overwegen. Nogmaals: het gaat vooral om het leiden op zaterdag. Daarnaast kun je inhoudelijk altijd ondersteund worden door alle betrokkenen.
 
We horen graag van je interesse, die mag je kenbaar maken via jeugdafdeling@vvsjc.nl of een sms'je, appje of belletje naar 06 5268 9016.

Groeten en bedankt,

JO19-2
Tomas van Rijn
Wichard Verlaan