Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Gezocht radioverslaggever (m/v)

Via het programma van Bollenstreek Sport is elke zaterdag de wedstrijd van S.J.C. 1 te volgen via de radio. Via een schakelprogramma komen alle voetbalclubs uit de regio aan bod. De wedstrijd verslaggeving wordt nu afwisselend verzorgd door Sjaak Verkade en John Groot. Als uitbreiding van dit team zijn we op zoek naar 1 enthousiaste man / vrouw met, bij voorkeur, wat “voetbalverstand” :-).

Voor de uitwedstrijden wordt een perskaart verzorgd en een ruimte gereserveerd in de spelersbus. Als je interesse hebt laat dat dan even weten zodat je een keertje mee kan lopen tijdens de uitzending. Ook als je een opleiding in de journalistiek volgt, kan je dit wellicht een mooie praktijk ervaring zijn.

Voor meer informatie kan je terecht bij:

Sjaak Verkade 06 51 80 83 71 -  sjaak.elly@ziggo.nl  of 
Wouter Leydes  06 22 398 372  - communicatie@vvsjc.nl