Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Iedereen in het nieuw!

Wie de afgelopen dagen op een willekeurig avond in de kantine is geweest kan het niet ontgaan zijn dat er in korte tijd enorm veel werk is verzet om er voor te zorgen dat alle jeugd teams in de nieuwe Robey tenues het veld kunnen betreden. Absolute hoofdrolspelers in deze: Petra de Bruin, en Nicolenne Mulder! Ondersteund door te veel vrijwilligers om op te noemen maar we gaan toch een poging waging. Enorm bedankt Petra, Nicolenne, Brigitte, Bianca, Ilana, Tamara, Wendy, Kim, Lies, Suzanne, Simone, Geraldine, Cynthia, Monique, Linda, Suus, Irma, Nicolette, Carola, Jamie, Kris, Joyce, iris, Tom, Arthur, Tomas.
 
Bestuur v.v. S.J.C.