Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Indeling SJC Zaterdag bekend

Onze hoofdmacht  van de zaterdag ,S.J.C ZATERDAG 1 gesponsord  door Frans Verhoek en Voetencentrum Altena  gaan dit jaar hun wedstrijden spelen tegen  vele verenigingen die de stap van het Zondag voetbal na het Zaterdag voetbal hebben gemaakt . Een trend in het voetbal die steeds meer staat te gebeuren , dit betekent dat ploegen die stap maken automatisch in de 4e klasse moeten beginnen !! De 4e klasse word dus ontzettend groot , met maar liefst een 4e klasse a tot 4e klasse f 

Gelukkig blijft ons eerste team spelen in de 4e klasse A en dat betekend voor de mannen veel NIEUWE tegenstanders uit de zondag afdelingen in de buurt van de Zwart-Witte .  Bernardus - Warmunda-M.M.0 -S.J.Z -f.c Boshuizen  zijn   nieuwe tegenstanders . De eerste 4 komen allemaal uit de 3e klasse zondag en 4e klasse zondag en F.C Boshuizen is een nieuw denk sterk opgericht team . 8 tegenstanders van de boys zijn bekende van verleden jaar en deden de mannen Niet echt onder van deze tegenstanders 

Aarlanderveen de kampioen is samen met Oegstgeest (winnaar nacompetitie ) vetrokken naar de 3e klasse en terecht .De nr 3 en 4 Floriant en Alphense Boys zijn ingedeeld in de 4e klasse b . De mannen  die dit jaar getraind gaan worden  door PIET Alders (vele jongens samen gewerkt met piet toen in de zondag 2 ) moeten aan de bak in deze denk  opnieuw zware poule . Wel een uitdaging voor de boys en Trainer Alders er iets moois van te maken dit jaar 

Hieronder volgt de indeling  van onze boys .
 • BERNARDUS 
 • FOOTBALL FACTORY
 • HAZERSWOUDSE BOYS
 • KOUDEKERK 
 • LSVV,70
 • M.M.O 
 • S.V KICKERS,69 .
 • S.J.C ZATERDAG 1 
 • WOUBRUGGE 
 • S.J.Z .
 • F.C BOSHUIZEN .
 • MEERBURG .
 • ROODENBURG .
 • WARMUNDA .
Dat betekend voor de mannen veel bekende tegenstanders en ook weer veel bekende uit de zondag afdeling . Het is weer een uitdaging om te laten zien  bij de tegenstanders dat we een leuk -gezellig en in mijn ogen aardige voetballende ploeg kunnen zijn . Vanaf hier wensen wij de MEEUWEN de gasten en Piet onwijs veel succes toe. 

M.V.G  THEO DE MEEUW .