Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Jaap Smit overleden

Afgelopen woensdag  is Jaap Smit op 65 jarige leeftijd overleden. Jaap was drager van de Waarderingsspeld en zijn hele leven actief betrokken bij S.J.C.. Niet alleen als eerste elftal speler maar hij was ook actief als trainer en leider bij de jeugd. Tot kort geleden verrichtte hij nog steeds vrijwilligerswerk voor SJC. Ook was hij sinds enige tijd weer actief op de velden door zijn deelname aan het Walking Football. We zullen Jaap missen en wensen zijn vrouw, familie en bekenden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.

Voor de rouwkaart van Jaap Smit klik hier.

Bestuur vv S.J.C.