Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

JO15 sluit seizoen af

Zaterdag 22 juni heeft de JO15 een geweldige afsluiting van het seizoen gehad.
Nadat iedereen zich bij SJC had verzameld kregen ze uitleg van Bubble voetbal en Archery tag.


De groep werd opgesplitst en de jongens konden zich een uur lang heerlijk uitleven.
Bij het Bubble voetbal was het de bedoeling dat de jongens een partijtje zouden spelen, maar al snel werd er volop op los gebeukt!

Ondersteboven, achterstevoren het maakte niet uit hoe ze terecht kwamen, uiteindelijk rolde ze vanzelf weer overeind. Bij Archery tag kregen ze ter bescherming een masker op en konden ze elkaar met pijl en boog te lijf gaan.
Na een uurtje zweten was het tijd voor een drankje en broodje knakworst. De ouders die zouden rijden stonden alweer klaar om ze naar het volgende programma bij Wet 'n Wild in Alphen te brengen.


Hier mochten ze 2 uur lang hun kunstjes op de waterskies of wakeboard laten zien. Het viel niet mee om vanaf het startplatform te beginnen en overeind te blijven staan, maar na een half uurtje hadden de meeste jongens het onder de knie. Moe en voldaan kwamen ze rond 18:00 uur terug om de dag, samen met wat ouders en de JO17 spelers, met een BBQ af te sluiten.

 
Nu lekker bijna vakantie dus veel plezier!