Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

KNVB betrekt ook amateurclubs bij OneLove-actie

De KNVB heeft de OneLove-actie van afgelopen weekeinde uitgebreid naar het amateurvoetbal. De bond heeft alle amateurclubs een vlag gegeven waarmee ze kunnen laten zien dat iedereen welkom is. De campagne omvat verschillende initiatieven en activiteiten die gericht zijn op het vergroten van het bewustzijn van discriminatie in het voetbal en het aanmoedigen van respectvol gedrag. Uiteraard werkt SJC  ook mee aan de One Love-campagne van de KNVB. Door de krachten te bundelen met de KNVB en andere amateurverenigingen hoopt SJC bij te dragen aan het terugdringen van discriminatie en racisme in het Nederlandse voetbal.

Een van de belangrijkste initiatieven van de One Love-campagne is de introductie van een meldpunt voor discriminatie en racisme in het voetbal. Supporters en andere betrokkenen kunnen incidenten van discriminatie en racisme rapporteren bij het meldpunt, dat door de KNVB wordt beheerd. De KNVB zal deze incidenten onderzoeken en passende maatregelen nemen tegen de daders.