Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Kom voetballen bij SJC!

Kom voetballen bij SJC!
Het Nederlands Elftal werd kortgeleden tweede in de Nations League en de Oranjeleeuwinnen schitteren momenteel op het hoogste podium van de wereld.

Droomt jouw vedette ook van een schitterende voetbalcarrière? Is Frenkie de Jong, Vivianne Miedema, Matthijs de Ligt, Lieke Martens of misschien zelfs Messi of Ronaldo zijn of haar idool en grote voorbeeld?
Groot dromen mag, al hoeft dat natuurlijk niet. Sporten moet vooral leuk, gezond en gezellig zijn en dat kan bij elke sport. Maar als voetbal de sport is die jouw vedette wil beoefenen dan kan dat uiteraard bij SJC. Schrijf hem of haar daarom zo snel mogelijk in voor het nieuwe seizoen!


Meer informatie over het aanmelden kun je vinden op de website www.vvsjc.nl. Op de pagina staat ook een PDF-bestand met het aanmeldformulier. Je kunt dat uitprinten en invullen, maar wat je ook kunt doen is de gevraagde gegevens in de mail zetten en sturen naar ledenadministratie@vvsjc.nl.