Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

Let op: de BSO ruimte is verhuurd aan Humanitas

Het rechter gedeelte van de kantine met de aparte ingang is, door de leverancier van de tijdelijke huisvesting, verhuurd aan Humanitas. S.J.C. beschikt dus niet over deze ruimte! Het is dus niet de bedoeling dat de ingang van de BSO wordt gebruikt om in de kantine te komen. En zeer zeker niet als de BSO open is en de kantine gesloten. SJC heeft met HUMANITAS afgesproken, dat we gebruik mogen maken van deze ruimte voor bestuursvergaderingen en om bij thuiswedstrijden onze gasten te ontvangen.Andersom mogen de kinderen van de BSO gebruik maken van de kantine en de toiletgroepen. We vragen de medewerking van iedereen zodat de BSO medewerkers ook ongestoord hun werk kunnen verrichten. 
 
Bestuur v.v. S.J.C.