Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.

MO13-1 kampioen

Zaterdag 19 januari 2019. De dag waarop de meiden van de MO13-1 kampioen konden worden.
Een gelijkspel was voldoende. De voorbereidingen voor een onvergetelijke dag waren getroffen. Beuk sponsorde een bus, SJC medailles en een hapje met een drankje en de ouders hadden gezorgd voor een pot geld, zodat de meiden na het behalen van het kampioenschap konden gaan jumpen en bowlen. Spandoeken en moorkoppen waren gemaakt en er was een feestelijke playlist samengesteld. Het moest alleen nog even gebeuren. Hoe zouden onze meiden presteren onder druk?
 
De meeste meiden waren erg vroeg wakker. Het park stroomde langzaam vol met opa's, oma's, tantes en andere enthousiaste toeschouwers. Het begin was wat aarzelend en er dreigde zelfs een tegendoelpunt. Gelukkig was Robin weer eens de reddende engel. De meiden herpakten zich en voerden de druk op. Lise scoorde de 1-0, Lotte de 2-0 en Manar de 3-0. De MO13-1 is kampioen! 95 doelpunten voor en 3 tegen. Dat gaat uitgebreid gevierd worden!!