Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Nieuwe trainers JO19-1 en JO17-1

Meer goed nieuws op het trainersfront. We hebben twee nieuwe trainers die zich snel zullen gaan voorstellen door een stukje over zichzelf te schrijven. De JO17-1 zal getraind gaan worden door Alexander van Vliet. Hij is een bekende van SJC en wil graag onze jeugdopleiding komen versterken. Een nieuw gezicht binnen de club is Michiel Smit. Michiel is 33 jaar oud en woont sinds een jaar in Katwijk, maar komt uit Deventer. Michiel is lifestylecoach van beroep. Michiel zal de JO19 selectie gaan trainen en de coaching van de JO19.1 op zich nemen.
Alexander en Michiel, heel veel plezier bij SJC.
Namens de TC jeugd,
Wichard Verlaan