Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Nieuwe verdeling verantwoordelijken binnen de jeugdafdeling.

De gesprekken tussen jeugdvoorzitter Tomas van Rijn en lid Technische Commissie Jeugd Wichard Verlaan liepen al enige tijd, maar de kogel is door de kerk. Beiden blijven nauw met elkaar samenwerken, maar komende tijd gaan de twee zich steeds meer richten op eigen taken binnen de jeugd van SJC waarmee taken en verantwoordelijkheden helder worden voor iedereen binnen onze club.
Tomas zal zich gaan richten op de sociale aspecten van het verenigingsleven: zaken die een bijdrage leveren aan een gezellig maar ook sociaal verenigingsleven die de leden dichter bij elkaar brengt. Wichard gaat zich richten op het doorontwikkelen van de voetbalopleiding van SJC om de kwalitatieve doorstroom van jeugdspelers naar de seniorenselectie te verbeteren. Uiteraard geldt dit voor zowel een mannen als vrouwenvoetbal!

Hierbij geven beiden, schouder aan schouder, invulling aan de slogan van SJC: een ambitieuze vereniging die verenigt. 
De TC jeugd bestaat momenteel uit de volgende functionaliteiten die ingevuld worden door de volgende personen:
TC jeugd: Wichard Verlaan; verantwoordelijk voor de voetbalopleiding van SJC
Coördinator bovenbouw: Marco van der Zee; coaching van trainers in de bovenbouw en aanspreekpunt richting senioren
Coördinator onderbouw: Jeroen Wijnands; organisatorische taken in de onderbouw
TC leden: Bram Halters en John Hoogeveen,
Aanspreekpunt meidenvoetbal: Marcel Pex