Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Nieuwe zomer hotspot van Noordwijk geopend; Binnen Beach!

Waar ooit het Vuurschip furore maakte als Noordwijks mooiste Cafe, is het nu Binnen Beach, een pop-up City Beachclub aan de Nieuwe Zeeweg. Kom binnen, laat de tijd voor wat het is, geniet, kom tot rust of vier een feestje. Voetjes in het zand en handjes in de lucht. 
 
Binnen Beach is bij uitstek de pleisterplaats voor teams en vrijwilligers van verenigingen die ook in de zomermaanden gezellig bij elkaar willen komen. Of het nu voor een lunch, een borrel, een diner of een gezellig feestje, alles kan bij Binnen Beach. Binnen Beach wil ook graag iets betekenen de Noordwijkse Sportverenigingen. Dit noemen we 10 voor de Club !  Bij aankoop van ieder drankje stort Binnen Beach  namelijk 10 cent in de clubkas van SJC. Iedere klant kan kiezen om dit aan haar of zijn club van voorkeur te doneren. En dat dat snel kan gaan bewijst de tussenstand:  € 135,-.  Op www.binnenbeach.nl en bij BinnenBeach zelf is de tussenstand van de clubactie te vinden!
 
Let op:  Zaterdag 24 juli van 16:00 tot 21:00 uur - Sit-In event met onze eigen S.J.C. DJ’s Dandy en Aad!