Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Ondertekenen lokaal sportakkoord

Sportakkoord ondertekend!
Edward Vink, namens Sportfysio Noordwijk, en Wichard Verlaan, namens SJC, hebben het lokale sportakkoord mede ondertekenend. 
Dit betekent dat er een bescheiden budget vrijkomt dat geïnvesteerd gaat worden in enkele instructeurs om jeugd van 4-6 jaar breed motorisch te kunnen opleiden volgens de atletic skills model filosofie. Deze filosofie wordt ook bij profclubs gebruikt om jonge kinderen niet alleen tegen een bal leren trappen maar ook leren rollen, huppelen of met twee benen leren afzetten (of juist met het zwakke been). Het doel is dus om meer vaardigheden aan te leren. Hiermee gaan wij ons nog verder onderscheiden t.o.v. andere verenigingen om de keus voor ouders nog makkelijker te maken om te kiezen voor SJC. Voor het video verslag zie onderstaande link
https://noordwijknu.nl/2020/09/partijen-onderteken-sportakkoord-fantastisch/