Nog

tot de digitale Konijnenveiling

Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nog

tot ons 100-jarige jubileum.

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Ook 62e Konijnenveiling weer een groot succes!

Afgelopen donderdag werd er begonnen met het opbouwen van de veiling tent en gisterenavond om 19:00 was de de trekking van de winnende loten van de Konijnenveiling loterij 2019! Daarna namen de veilingmeesters het over en de sfeer zat er al gelijk goed in, de tent voldeed aan alle verwachtingen en het was weer eens bere gezellig. Rond de klok van 00:30 uur werd de voorlopige opbrengst van € 80.500,- bekend gemaakt.  Wederom dus weer een bijzonder mooi resultaat waar we met z’n allen trots op mogen zijn. Langs deze weg  willen we alle vrijwilligers, met name die van Konijnenveiling en Sponsorcommissie, veilingmeesters, lotenverkopers, barmedewerkers en opruimploeg, weer enorm bedanken voor jullie bijdrage aan deze geweldige avond en opbrengst! Uiteraard gaat onze dank ook uit naar alle kavel aanbrengers en kopers. Op naar de 63e veiling tijdens ons 100 jarige bestaan!

Download hier de Trekkingsuitslag SJC Konijnenveiling 2019
 
Bestuur v.v. S.J.C.